Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Перший IT-Хакатон

ПРОВЕДЕННЯ ІТ-ХАКАТОНУ

30 квітня 2016 року (субота) відбулися змагання серед учасників-представників 1 та 2 курсів спеціальності “Комп’ютерні системи та інформаційні технології” провідних ВНЗ м. Харкова протягом 12-годинного ІТ-хакатону із вирішення завдань обраної тематики.

Й хоча це лише перша ластівка у ХННІ стосовно подібних змагань, все пройшло дуже гарно, протягом всього часу змагань була організована онлайн трансляція у Інтернет у прямому ефірі за посиланням, що взагалі є першою практикою у нашому та  інших університетах м. Харкова.
Основною особливістю ІТ-хакатону був призовий фонд, сформований спонсором-фірмою ФОСС ДОК та кафедрою ІТ нашого інституту. Причому обсяг призового фонду дозволив отримати призи абсолютно всім учасникам змагання.

Серед учасників змагань були команди ХННІ ДВНЗ УБС, ХНЕУ, ХНУБА та ХПІ.
Перше місце зайняла команда ХННІ, хоча й з деякими потугами….. 

(27 КН група: Самойлов Іван, Денисенко Валерія, Федоренко Дмитро)


2 та 3 місце вибороли команди ХНЕУ


До речі кажучи, абсолютно ВСІ учасники змагання отримали цінні призи…й це поважний факт!!
Серед інших учасників змагання була команда ХННІ (друга) у складі студентів групи 17КН: Нікулін Артем, Бондар Максим, Дріль Валерій


Під час змагання компетентне журі у складі співробітників кафедри ІТ
Міхєєва Івана Андрійовича та Замули Аліни Олександрівни працювало безперервно