Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Ліцензія

20 липня 2018 року ПЗВО “Харківський технологічній університет “ШАГ” отримав ліцензію на надання освітніх послуг, пов’язаних з отриманням вищої освіти на рівні “бакалавр” по 126 спеціальності “Інформаційні системи та технології" наказом № 1373-л Міністерства освіти і науки України на надання освітніх послуг, на основі протоколу Ліцензійної комісії МОН України №101/2.

Офіційні відомості за посиланням.


20 березня 2019 року ПЗВО “Харківський технологічній університет “ШАГ” отримав ліцензію –  наказом № 190-л Міністерства освіти і науки України на надання освітніх послуг, пов’язаних з отриманням вищої освіти на рівні “бакалавр” по 073 спеціальності “Менеджмент” за спеціалізацією “Менеджмент в ІТ”

Офіційні відомості за посиланням