Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Студентське самоврядування

В університеті діє студентське самоврядування, яке є невід’ємною частиною громадського самоврядування університету.

 

Студентське самоврядування забезпечує захист прав та інтересів студентів та їх участь в управлінні закладом вищої освіти. Студентське самоврядування здійснюється студентами безпосередньо і через органи студентського самоврядування, які обираються шляхом прямого таємного голосування студентів.

 

Діяльність регламентується Положенням «Про студентське самоврядування приватного закладу вищої освіти «Харківський технологічний університет «ШАГ», яке затверджене рішенням Вченої ради ПЗВО ХТУ «ШАГ» 29  вересня 2022 року (протокол №3).

 

Симоненко Єлизавета Петрівна

Президент Студентської Ради, студентка 3 курсу "Графіки ти дизайну"

 

    « Шановні студенти!

Вітаю вас від імені студентського самоврядування!

Наша команда працює наполегливо, щоб забезпечити ваше найкраще студентське життя в університеті, і ми хотіли б вам детальніше розповісти про нашу роботу.

Перш за все, хочу подякувати кожному студентові, який долучився до наших заходів та зацікавився діяльністю студентського самоврядування. Ви - справжні лідери нашого студентського співтовариства, і ваша активна участь робить наш університет кращим місцем для навчання та розвитку.

Далі, хочу підкреслити, що наша команда у складі студентського самоврядування відстоює ваші інтереси та права. Ми працюємо з адміністрацією університету, викладачами та іншими зацікавленими сторонами, щоб забезпечити оптимальні умови навчання, покращити інфраструктуру, розвивати культурний, науковий та спортивний рух, а також забезпечувати належний рівень соціальної підтримки.

З початку року нами організовано та проведено такі заходи, як конкурси, вікторини та турніри.

Проте, наша робота не може бути ефективною без вашої співпраці та підтримки. Тому, я хочу закликати вас бути активними учасниками студентського самоврядування, висловлювати свої ідеї, вказувати на проблеми та пропонувати рішення. Ми завжди відкриті до ваших пропозицій та думок.

Дякую вам за вашу увагу та підтримку!"

 

З повагою – Президент Студентської Ради ХТУ "IT Step" Симоненко Єлизавета

  

Турнір з гри "Dota 2" відбувся 9 квітня. Нам вдалося зробити цей захід не локальним для нашого осередку, а доволі масштабним, запросивши взяти участь й інші філії університету "IT STEP". Загалом нам вдалося залучити 10 команд з Харкова, Дніпра та Львова. Разом з командою організаторів ми попрацювали над усіма правилами та тонкощами проекту та навіть отримали гранд дня переможців турніру - 5000 грн.

Турнір мав великий успіх, тому ми вирішили зробити це традицією для нашого університету. Невдовзі всі бажаючі знову зможуть позмагатися за головний приз та звання найкращої команди з "Dota 2".

 

 

На День студента ми вирішили відмовитися від банальних конкурсів та влаштувати для всіх бажаючих турнір з покеру. Цей формат викликав великий ажіотаж серед студентів, всі були в захваті, й цілий вечір ми присвятили грі та спілкуванню. Щоправда, президента нікому перемогти не вдалося ?

 

На зимових канікулах ми вирішили трохи розважити студентів та розробили 3 унікальні вікторини, за проходження яких кожен мав змогу виграти унікальні призи від партнерів "IT STEP".

Вікторини були на різні теми, тому у кожного був шанс проявити себе та отримати задоволення від гри.

 

Контакти для зв’язку