Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Асоціація випускників

Шановні випускники!

 

Ви завжди можете розраховувати на підтримку та поради своїх наставників, викладачів та на підтримку один одного. Ми впевнені, що час, проведений в Alma mater, буде не один рік зігрівати ваші серця теплими спогадами і не залишить байдужими до нашого починання. Будемо раді бачити Вас та Ваших колег серед членів Асоціації та запрошуємо до плідної співпраці!

 

В університеті функцінує Асоціація випускників ХТУ «ШАГ». Метою створення асоціації є зміцнення звязків між випускниками, студентами та науково-педагогічним складом, реалізації навчальних, наукових, соціально-економічних і виробничих напрямків розвитку університету, надання допомоги науковцям, викладачам, талановитій творчій молоді, випускникам.
Будемо раді бачити наших випускників серед членів Асоціації, та запрошуємо до плідної співпраці! Приєднуйтесь до нашої дружної IT STEP родини.

 

Положення про Асоціацію випускників ХТУ «ШАГ»

Анкета на членство в Асоціацію випускників