Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Партнери

Міжнародні ІТ-компанії

 

EPAM - Найбільша ІТ-компанія в Україні. Провідний світовий постачальник послуг цифрової трансформації та лідером у галузі розробки цифрових і фізичних продуктів, а також послуг з розробки цифрових платформ. Відділення представлені в 25 країнах світу.

 

Sigma Software - Шведсько-українська компанія з розробки програмного забезпечення та ІТ-консалтингу.

 

SoftServe - Українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. Головні офіси компанії розташовані у Львові й Остіні, понад 10000 працівників працюють у європейських та американських офісах компанії.

 

NIX - Група компаній з командою більше 2000 людей по всьому світу, розробник ПЗ, спеціаліст із ІТ-консалтингу, менеджменту й ІТ-підтримки; піонер українського ІТ.

 

CHI Software - Спеціалізований центр розробки веб- і мобільних додатків, хмарних рішень і вбудованих систем.

 

GREEN FLOID LLC (USA) - Дочірня компанія ITLDC EU Team, що спеціалізуються на питаннях функціонування серверів, віртуального хостингу, резервних сховищах, захисту від DDoS тощо.

 

Grid Dynamics (USA) - Надає повний спектр послуг цифрової трансформації, включаючи консалтинг, аналітику та інжиніринг.

 

Intellias - Одна з найбільших українських ІТ компаній, яка об’єднує понад 3000 спеціалістів. Розробницькі центри розташовані в Україні, Польщі, Хорватії, Болгарії, Іспанії, Португалії, Колумбії, Німеччині, США та Об'єднаних Арабських Еміратах.

 

Global Logic - Лідер у сфері послуг із розробки цифрових продуктів. Центральний офіс знаходиться у Кремнієвій долині у США, а інжинірингові та дизайн-центри розташовані по всьому світу. Включає 28,000+ спеціалістів у 15 країнах.

 

HUAWEI (у формі HUAWEI ICT Academy) - HUAWEI – це провідний виробник сучасних рішень у сфері комунікацій, мережевого обладнання, штучного інтелекту, великих даних та зв’язку 5G, лідер галузі на рівні з компанією CISCO. Всесвітня спільнота HUAWEI ICT Academy охоплює 72 країни світу і майже 1000 університетів і коледжів. Ми єдиний приватний заклад вищої освіти в Україні, який здобув цей статус.

 

Державні установи

Департамент кіберполіції НП України- Реалізує державну політику в сфері протидії кіберзлочинності. Здійснює завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців та впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів.

 

Офіс реформ (Харківська міська рада) - Перед Офісом реформ стоять такі завдання – консультаційна підтримка малого та середнього бізнесу, налагодження зв'язків з IT-сферою, підтримка інноваційного підприємництва.

 

Громадські організації

 

Інноваційний аерокосмічний кластер "Мехатроніка" - Альянс українських підприємств і науково-освітнього комплексу, які вже довгі роки співпрацюють у сфері створення сучасних авіаційних і космічних систем - усіх, чия робота базується на синергетичній інтеграції механіки, електроніки та комп'ютерних технологій.

 

Kharkiv IT Cluster Харківський IT Кластер - Громадська організація, яка формує і розвиває ІТ-середовище регіону, об’єднуючи провідні IT-компанії, вищі навчальні заклади та місцеву владу для впровадження комплексних змін в IT-екосистемі міста.

 

Odesa IT Family - Об'єднання IT-компаній, діяльність яких спрямована на розвиток IT-галузі, створення інноваційного та технологічного іміджу регіону. Працюють в напрямку розвитку IT-освіти, підтримки нових, іногородніх та іноземних фахівців в інтегруванні в місцеве IT-ком'юніті, реалізації соціальних ініціатив тощо.

 

Харківський кластер "Інжиніринг - Автоматизація - Машинобудування" - Об’єднує провідні інжинірингові компанії та заклади освіти задля комплексного впровадження інноваційних рішень у промисловість Харківського регіону. Учасники Кластеру прагнуть створювати нові ланцюжки доданої вартості, що сприятиме як розвитку внутрішнього ринку, так і підвищенню конкурентоспроможності регіону в Україні та за кордоном.

 

Науково-дослідні установи

 

Компания CyBureau (Israel) - Інститут досліджень кіберполітики, прагне поширювати знання широкої громадськості в різних сферах, пов’язаних з кіберпростором. СyBureau складається з досвідчених і талановитих експертів, дослідників і консультантів, які пов’язані з кіберпростором та Інтернетом, щоб сформувати мережу та єдиний центр знань і розширення можливостей. Це дозволяє нам надавати індивідуальні ноу-хау в кожній відповідній темі широкому колу аудиторій і споживачів.

 

НДІ правового забезпечення інноваційного розвитку Національної академії правових наук України - Потужна державна установа, що займається питаннями формування та реалізації інноваційної політики та правового забезпечення галузевого інноваційного розвитку.

 

Академічна спільнота

 

Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова

 

Харківська гуманітарно-педагогічна академія

 

ПЗВО "Економіко-технологічний інститут ім. Роберта Ельворті" (м. Кропивницький)

 

Вінницький національний технічний університет

 

Інститут танкових військ НТУ "ХПІ"

 

Національна академія Національної Гвардії України Міжнародна Академія Прикладних Наук в Ломжі (Республіка Польща)Остроленське Наукове Товариство ім. Адама Хентніка в Остроленці (Республіка Польща) OTN - Aktualności

 

Приватний вищий навчальний заклад "Харківський міжнародний медичний університет"

 

Партнери університету в рамках програми ERASMUS+

 

TTK University of Applied Sciences (Estonia) - Професійно-технічний університет у Таллінні.