Робота на конкурс “МОТИВАЦІЯ НЕСКОРЕНИХ 2.0”

Наші неймовірні студенти прийняли участь в конкурсі  "Мотивація нескорених 2.0" .

Організаторами Конкурсу є «Scholarship в Україні» за сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». Мета Конкурсу - підтримати талановиту молодь та заклади освіти, а також надати допомогу у їхньому просуванні у період кампанії залучення абітурієнтів Цей конкурс надає унікальну можливість визнати та підкреслити досягнення здобувачів освіти через їхній талант та креативність.

Більшеінформації про конкурс   читай за посиланням https://100pidpysnykiv.com.ua/scholarship.html