Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

ПРОЄКТНЕ НАВЧАННЯ: КЛЮЧ ДО УСПІХУ В СУЧАСНОМУ ВИЩОМУ ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ

Проєктне навчання є важливим елементом вищої освіти в ЗВО ХТУ «IT STEP», оскільки воно дозволяє студентам не тільки засвоювати теоретичні знання, але й набувати практичний досвід у різних галузях.

Проєктне навчання є важливим елементом вищої освіти в ЗВО ХТУ «IT STEP», оскільки воно дозволяє студентам не тільки засвоювати теоретичні знання, але й набувати практичний досвід у різних галузях. Це дає можливість студентам отримувати нові навички та розвивати свої здібності, що, в свою чергу, може допомогти їм у майбутній кар'єрі.

Результатом проєктного навчання є виконання кваліфікаційного проєкту, що в своєму роді виступає як портфоліо студентів ІТ-напрямів при працевлаштуванні в. Яскравим прикладом є захист дипломних проєктів студентів ПКО.

 

Проєкт Cryptic був спрямований на створення аналогу додатка Telegram, який є одним з найпопулярніших месенджерів у світі. Cryptic, мав на меті стати конкурентом Telegram, пропонуючи користувачам подібні можливості зв'язку і комунікації, але зі збільшеним рівнем захисту особистої інформації.

 

Проєкт Mandry, з іншого боку, був спрямований на створення аналогу додатка Booking з розширеним функціоналом. Метою проекту було створити платформу, яка не тільки дозволяла бронювати житло та транспорт, а й надавала можливість забронювати столик у ресторані, купувати квитки на концерти та дізнаватися про визначні пам'ятки того місця, куди планується поїздка. Таким чином, Mandry був спрямований на полегшення процесу подорожей та надання користувачам зручної платформи для планування та бронювання усього необхідного для подорожей.


На захист проєктів в якості членів комісії та гостей були запрошені:

  • Лапшун Тетяна - голова комісії, провідний викладач напрямку “Розробка програмного забезпечення”
  • Семенова Анастасія -член комісії, провідний викладач кафедри КДіД, практикуючий дизайнер
  • Домбровский Ігор - член комісії, Technical suppoer Oracle ТОВ Омега-Консалтинг
  • Сухий Володимир - член комісії, викладач ХТУ “IT STEP”,бізнес аналітик компанії EPAМ.
  • Лоенко Олена - Team Lead освітнього напрямку Харківського ІТ Кластера.
  • Калініченко Сергій Миколайович кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри туризму Державного біотехнологічного університету.
  • Остапова Тетяна Володимирівна, заступник директора з загальних питань Комп'ютерної Академії “IT STEP”.

 

Вони надали професійні відгуки та рекомендації щодо представлених ІТ-проєктів. Така взаємодія наближає наших студентів до потенційних роботодавців.