Знайомство першокурсників з Kharkiv IT Cluster

ХТУ “ШАГ” вже тривалий час є частиною Kharkiv IT Cluster, що забезпечує сталі та продуктивні відносини з ІТ спільнотою, успішну реалізацію освітніх проєктів та відкриття карєрних можливостей для студентів та випускників!

18 вересня 2024 року першокурсники ХТУ “ШАГ” мали унікальну можливість познайомитися з Kharkiv IT Cluster. Під час зустрічі студенти дізналися про основні напрямки діяльності кластеру, його численні проєкти та отримали відповіді на всі свої запитання.

Вдячні Kharkiv IT Cluster за додаткові круті можливості для поглиблення скілів та занурення в неймовірний світ ІТ !!!