Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Місія і візія

Місія університету

Розвиток особистості, здатної до самостійного мислення й творчого інтелектуального пошуку, з широким світоглядом та мотивацією до самовдосконалення через навчання, дослідження та співпрацю

Візія університету

Ми є спільнотою, яка створює можливості для індивідуального розвитку всіх її учасників. Ми створюємо освітні програми для всебічного розвитку талантів наших студентів та їх здатності до навчання впродовж життя, ми сприяємо провадженню спільних прикладних дослідницьких проектів для розвитку громади і особистості. Ми створюємо середовище можливостей, вільного мислення, дискусій, креативності та співпраці для успіху наших студентів.

Наші цінності

Лідерство

Ми мотивуємо, надихаємо і підтримуємо на шляху до досконалості. Формулюємо найвищі стандарти якості діяльності університету і вимагаємо їх забезпечення у нашій спільноті.

Повага і різноманітність

Ми поважаємо різноманітність. Ми цінуємо духовний світ і емоційний інтелект кожної людини, усвідомлюючи, що повага до особистості, особливостей і можливостей один одного дозволяють нашим студентам розкрити і реалізувати свій потенціал.

Відкритість та інноваційність

Ми прагнемо бути чесними і відкритими для світу та новацій. Нові ідеї провокують нові способи мислення, допомагають вийти за межі і забезпечують наш інноваційний розвиток.

Довіра і співпраця

Ми команда однодумців, яка довіряє і співпрацює, заохочує кожного до внеску у спільний розвиток через навчання та дослідження без кордонів.