Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Бакалаврат

Освітньо-професійна програма:
Менеджмент в ІТ

Спеціальність:
073 Менеджмент

Кваліфікація:
Бакалавр менеджменту в сфері інформаційних технологій

Галузь знань:
07 Управління і адміністрування

Ступінь вищої освіти:
Перший (бакалаврський)

Мови викладання:
Українська / Англійська

Програма бакалаврату

комп'ютерні науки

Програма дає якісні знання та навички, необхідні для здійснення професійної діяльності у сфері комп’ютерних наук. Зокрема вміння обирати, налаштовувати апаратно-програмні засоби та середовища розроблення інформаційних систем, а також застосовувати математичні моделі, методи й алгоритми для проектування, розроблення і модернізації систем, пов’язаних із прикладними дослідженнями даних у певній предметній галузі.

Переваги

Основні переваги навчання в ІТ step university

Можливість дуального навчання: можливість стажуватися і проходити практику у провідних компаніях

Гнучкий вибір індивідуальної освітньої програми починаючи вже з 2-го курсу

Командна розробка реальних проектів впродовж всього навчання

Фокус на іноземні мови та на розвиток Soft Skills

Досвідчені викладачі-практики з провідних ІТ-компаній

Ментори з ІТ-галузі

Напрямки навчання

Заголовок про напрямки бакалавсвкі програми

В освітній програмі «Комп’ютерні науки» студенти можуть формувати собі власні освітні траєкторії відповідно до своїх уподобань з широкого переліку вибіркових компонентів:

Дудник Олена Василівна

РЕКТОР, КАНДИДАТ ЕКОНОМІЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ

Вища освіта за спеціальністю «Облік і аудит» (ХНТУСГ)

Має понад 10 років досвіду у науково-педагогічній роботі. Автор більше 80 наукових праць (в тому числі Scopus), має захищеного аспіранта.

Експерт Національного агентства забезпечення якості вищої осовіти

Відзначена грамотою ХОДА (2018р.), подякою Міністерства освіти і науки України (2021 р.)

Має сертифікати з Quality Management, Performance Management, Agile Project Leadership та інші

rector

Відгуки студентів

Наші студенти – наша гордість

Працевлаштовані студенти – гордість університету та хороший показник якості освіти. Це і є основною особливістю ІТ STEP, адже 100% наших випускників – працевлаштовані, а розпочинають вони свій кар'єрний шлях ще у процесі навчання.

Христина Савчин

випускниця Університету ІТ STEP 2021 р.

Кілька місяців вже мій син відвідує It step школу. Кожен наступний урок чекає з нетерпінням , а після уроку залишається багато позитивних емоцій і нових знань! Дякуємо чудовому викладацькому колективу за хорошу роботу!

Читати повністю

Ant Park

випускник Університету ІТ STEP 2021 року

Дуже задоволені роботою вчителів. Цікаві уроки, дуже гарне ставлення до дитини. Умови навчання, сучасний ремонт-все на найвищому рівні. Дуже подобається те, що в програму включені it-предмети, які зараз так потрібні в житті. І головне, домашні завдання виконує в школі. Ввечері відпочиває. Покищо ми дуже задоволені.Рекомендую ITstep всім хороша школа з найкращим навчанням

Читати повністю

Іра Срібняк

студентка 2 курсу Університету ІТ STEP

Відвідуємо школу вже місяць.Враження позитивні!!!Дитина з задоволенням йде на заняття.У школі It Step Academy цікаві заняття,діти створюють сайти,спілкуються з однолітками,цікаво і з користю проводять свій час,заняття відвідуємо у неділю, коли дитина має багато вільного часу,не відриваючись від навчального процесу.Дуже класні викладачі, діти спілкуються з ними на"одній мові".Задоволені на 100%

Читати повністю

Леся Тимків

випускниця Університету ІТ STEP 2021 р.

Приглядались до Академії, багато разів спілкуватися з менеджерами обираючи курс, але так і не розпочали навчання. Школа ХХІ століття, з інноваційним підходом до навчання. А найголовніше - кожна дитина сприймається як особистість і отримує необхідну кількість уваги та відповіді на свої запитання. Сказати що ми як батьки дуже задоволені - це нічого не сказати )) Впевненість у майбутньому своєї дитини - що може бути важливішим?

Читати повністю

Oksana Stefankiv

студентка 2 курсу Університету ІТ STEP

Рекомендую! Цікаві, інформативні, корисні заняття саме те щоб ефективно поєднати проведення, часу за комп'ютером і набуття нових знань. Викладачі молоді, креативні, вміють доступно пояснювати матеріал та мотивувати. Задоволена, що вибрала для дітей ці заняття!

Читати повністю

Михайло Олійник

випускник Університету ІТ STEP 2021 року

У IT Step Academy впроваджена система заохочення навчання студентами, за виконанні домашні завдання та активність під час навчання студенти отримують бонуси, які в подальшому зможуть обміняти на цінні подарунки. Та саме основне, це те що син іде на пари із задоволенням, йому подобається там навчатись.

Читати повністю

Запишіться на персональну консультацію?

Залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб відповісти на ваші запитання