Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Зустріч з європейськими партнерами

За ініціативи ректора ХТУ «Шаг» Олени ДУДНИК відбулась позапланова зустріч з представницею Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży (Республіка Польща) Зоєю Шарлович та робочою групою у складі завідувачки кафедри менеджменту Надії КОЛПАЧЕНКО та доцента кафедри менеджменту Марії МАЙБОРОДИ.

Під час зустрічі було обговорено перспективи міжнародної співпраці, обміну досвідом як для студентів, так і для викладачів закладів освіти та окреслено плани подальшого розвитку двосторонніх відносин. Зокрема, адміністрація ХТУ «ШАГ» заручилася підтримкою керівництва MANS щодо проведення весняної міжнародної конференції «Цифрові трансформації та інноваційні технології в економіці», яка буде проведена 14 березня 2024 року в рамках підвищення кваліфікації як складової навчання впродовж життя. Серед іншого проаналізували особливості провадження освітнього процесу в Україні після повномасштабного вторгнення рф в Україну та окреслили роль освітян у післявоєнній відбудові країни. Підтримка європейських колег є беззаперечним стимулом для подальшого розвитку та удосконалення якості освіти, тож вдячні Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych w Łomży та впевнені в подальшій плідній співпраці.