Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Стажування студентів в Естонії

Стажування наших студентів у навчальному закладі TTK University of Applied Sciences, Естонія. Програма Erasmus+.

Звітуємо з гордістю!
Троє наших видатних студентів - Егор Жир, Баль Ольга та Левченко Марія пройшли надзвичайну пригоду для розширення рамок свого навчання! 

Поєднуючи свій амбіційний розум та культурну цікавість, вони приєдналися до програми Erasmus+ та відправилися на довготривале стажування у видатний навчальний заклад - TTK University of Applied Sciences.

Що це означає для наших студентів? Це неймовірна можливість вивчати, досліджувати та співпрацювати в міжнародному середовищі, збагачуючи свої знання та вміння. Вони отримали можливість не лише поглибити свої академічні навички, але й поглибити своє розуміння культурного різноманіття та міжнародного спілкування.

Програма Erasmus+ є джерелом невимовної підтримки для студентів, які бажають розширити свій світогляд та зрозуміти важливість міжнародного спілкування. Це також є визнанням їхньої працьовитості та потенціалу у сфері академічних досягнень.

Ми пишаємося нашими студентами, які вибрали цю захоплюючу можливість для власного особистісного й професійного зростання. 

Потягом навчання вони отримали неймовірний навчальний досвід та незабутні враження під час їхнього перебування у TTK University of Applied Sciences. Тепер вони повернулися з багажем нових знань та цінного досвіду.