Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Онлайн-лекція від компанії SDA Company «Від зародження ідеї до виходу на ринок».  

14 березня 2024 року Kharkiv IT Cluster організував для студентів університету «IT STEP» онлайн-лекцію від компанії SDA Company «Від зародження ідеї до виходу на ринок».  

 

Лекція відбулась в рамках вивчення дисципліни «Менеджмент стартапів», а підготував та провів її власник та СЕО компанії SDA,  співзасновник та СТО компанії Amazing Drones, ментор в TechStars та Alchemist – Олександр ШУБІН.  

Протягом зустрічі спікер розповів про сутність стартапу, фактори вибору ідеї, ефективний маркетинг, як проводити аналіз ринку та загальне розуміння типу ринків та географію ринків та ще багато цікавого про продукти, конкурентів та розібрали декілька практичних кейсів.  

Як завжди дружня та продуктивна атмосфера, в якій опинились студенти, сприяє розвитку навичок майбутніх менеджерів в ІТ та поглибленню компетентностей ефективних спеціалістів.