Комп'ютерна Академія {global_step_name} - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Blended Intensive Program 2024

З 8 по 12 квітня доцент кафедри Інформаційних технологій Сергій Трохимчук приймав участь Blended Intensive Program для викладачiв в рамках Erasmus + проекту мобiльностi в Таллiннсъкому унiверситеті прикладних наук (Tallinna Tehnikakбrgkool University of Applied Sciences). У рамках проекту науковці та викладачі з різних країн  брали участь у низці семінарів, майстер-класів та активностей по оцінці, використаню та створенню OER (Open Educational Resources). Знання, отримані від програми дають змогу підвищити рівень створення та використання різноманітних OER в навчальному процесі, що дозволить значно підвищити якість навчання та рівень викладання дисциплін в університеті.